Люди чинного президента України Петра Порошенка організували мережу підкупу виборців у Київській області. На підтримання даної піраміди витрачається 268 тисяч доларів на місяць, і це не рахуючи кошти на підкуп громадян.

Про це повідомив журналіст Олександр Дубинський на своїй сторінці в Facebook.

«Повністю розкриваємо мережe підкупу виборців. З іменами, посадами і телефонами. Від керівників штабів до водіїв і айті-шників», – написав він.

Дубинський заявив, що у нього є всі дані по «сітці» організованою «паном Порошенком», яку реалізують Ігор Кононенко і губернатор Київської області Олександр Терещук.

«Голови штабів по районах отримують у тисячах доларів. Голова штабу Терещук заробляє $7 тисяч, але виконують роботу інші люди – це Алла Шкуро, його заступник, і Тетяна Дубровіна, яка є головним спеціалістом АП зв’язків з Кабміном, але за фактом вона куратор всіх людей, які збирають дані виборців», – розповів Дубинський. За його інформацією, гроші всі перераховані вище люди отримують з минулого листопада. Сам Терещук щомісяця окремо отримує по $1,4 тисячі за кожен з районів і міст в області. Шкуро кожен місяць отримує $10 тисяч, а Дубровіна – $7 тисяч.

Про усі дані про мережу Порошенка на Київщині можна дізнатися тут.