16 лютого в Полтаві спостерігачі ОПОРИ зафіксували збір персональних даних, який проводиться в агітаційному наметі з написом «Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко».

Про це повідомляє ОПОРА.

15 лютого в Полтаві з’явились агітаційні намети з написом «Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко», де роздавався інформаційний бюлетень «Солідарність», замовником якого є Петро Порошенко.

Наступного дня, 16 лютого, в наметах перехожим пропонували пройти опитування «Діалог з Президентом» відносно підтримки Петра Порошенка в якості Президента. Опитування складалось з трьох питань:

“1) Яке із досягнень Президента України Петра Порошенка є для вас найважливішим?

2) Як ви вважаєте, якими є найважливіші завдання для Петра Порошенка після обрання його Президентом України на наступних виборах?

3) Як ви ставитесь до Президента України Петра Порошенка та до того, що він робить?”

Якщо відгук про Президента є позитивним – коли відповідь на останнє питання була 4 чи 5, перехожим пропонують заповнити «Анкету прихильника Петра Порошенка», де потрібно вказати «Яку інформацію про Петра Порошенка та діяльність на його підтримку ви бажали б отримувати?». Серед пропонованих варіантів: я хочу отримувати інформацію про нові ініціативи Петра Порошенка; я хочу отримувати запрошення на зустріч з Президентом та лідерами його політичної команди; на волонтерських засадах я можу поширити агітаційні матеріали серед своїх друзів та знайомих; я хочу бути спостерігачем або членом дільничної виборчої комісії на виборах Президента (виключно на волонтерських засадах); та інше – де пропонують вписати самому свій варіант. Після цього респонденту пропонується залишити свої персональні дані (ім’я, прізвище, по батькові, контактний телефон, електронну пошту та адресу та підпис), задля вчасного отримання інформації. В кінці документу є примітка, де вказано, що поставивши підпис, громадянин дає згоду на обробку та використання його персональних даних задля надсилання повідомлень, листів, газет та інших матеріалів.