Мешканець міста Львів Роман Кравець на своїй сторінці у Facebook розповів, як до нього до дому приходили агітатори Порошенка та в ультимативній формі пропонували поставити свій підпис «за вступ до НАТО та ЕС», мотивуючи тим, що вже весь під’їзд підписався, а залишився тільки він.

Взявши в руки листок з текстом, який пропонувалось підписати, чоловік побачив, що «Звернення до народних депутатів» було написано вгорі листка дрібним шрифтом, знизу жирним «Петро Порошенко – ми йдем своїм шляхом».

«Я взяв і почав читати, оскільки текст в запропонованому мені підписному листі було написано дрібним шрифтом, а у мене поганий зір, то я витягнув мобільний телефон та сфотографував цей текст і особу, що не представившись намагалась взнати в мене особисту інформацію включно з номером мобільного телефону. Побачивши що я фотографую, дівчина раптом почала кричати, що це «конфіденційна інформація», вихопила папку у мене з рук та побігла на двір!» – розповідає у своєму пості Роман Кравець.

За його словами через декілька хвилин до дверей його будинку під’їхав автомобіль. З нього вийшло п’ять молодиків, які почали грюкати йому в двері, аби він відчинив та видалив фото матеріалу, який сфотографував.

Чоловік викликав поліцію. Побачивши поліцейський автомобіль, що прямував до під’їзду, молодики поїхали.

«Хочу ще раз всіх застерегти – ось так працюють, не побоюсь цього слова, агіт-банди чинного президента! Будьте пильні і двічі подумайте, перш ніж відчиняти двері цим «підписантам»!… – попередив чоловік на своїй сторінці.