Харківчанин Дмитро Булах на своїй сторінці у Facebook розповів про маніпулятивне опитування співробітників харківського комунального підприємства.

«Днями співробітникам одного з комунальних підприємств Харкова на загальних зборах роздали анкету з вимогою її заповнити. Що ж таке формуюче опитування? По-простому, формуюче опитування – це опитування, яке своєю метою ставить не дізнатися думку респондента (того, кого опитують), а, навпаки, сформувати його. Як в цій анкеті. Всі питання поставлені в позитивному ключі, щоб у співробітників склалося позитивне враження про одного з кандидатів в Президенти. В даному випадку, про Порошенко», – зазначив Дмитро Булах.

«І чому ж, друзі, подібна акція це цинічне використання адмінресурсу? А тому, що мер Харкова використовуючи свої адміністративні, управлінські можливості, агітує працівників підконтрольного підприємства за кандидата про підтримку якого він домовився. Ось така коаліція КП. Де КП це не комунальне підприємство, а Кернес-Порошенко. Коаліція безпринципності і маніпуляцій» – зазначив житель міста  Харкова.