У Чернігові штабом Петра Порошенка було запущено масовану технологію з опитування жителів міста.

Про це повідомляє «Страна».

Агітаторам від БПП поставлена ​​задача знайти 12 осіб, які підтримують Петра Порошенка. В агітатори беруть людей, які прописані в будинку, де проводять «опитування». «У нас 6 під’їздів, 3 агітатора за 2 під’їзду, тобто з будинку 36 так званих «прихильників» потрібно знайти. У них з собою журнал формату А4 і там всередині анкети, де вказують будинок, квартиру, телефон, за кого голосувати людина буде на виборах, на скільки за 5-бальною шкалою ви впевнені, що за цього кандидата голосувати будете, а також – що хорошого зробив діючий президент з варіантом відповідей. Серед агітаторів є і молодь, і жінки пенсійного віку – брали всіх, хто погодився, оскільки багато людей навіть за гроші відмовилося за Порошенко ходити. І, до речі, в агітатори обдзвонювали людей, які були до цього в УКРОПі, ті свої списки віддали БПП , – розповідає мешканка Чернігова Вікторія.

“У нас теж були від БПП. Складали списки тих, хто бажає голосувати вдома за Порошенка”, – пише в інтернет-мережі Анжеліка Яшенкіна.

“Наш сусід – головний по під’їзду позавчора робив подібне опитування по квартирам щодо виборів із зазначенням наших ПІБ. Все вносив до списку на аркуші А4. Сказав, що попросили про це “зверху”, але хто такі “зверху” не признався”, – повідомляє Тетяна Баглай.

“Відносно самого опитування, то мені відомо, що проводили його працівники училищ. Спочатку вони опитували колег, а потім зібралися обходити і вдома з метою опитати їх сім’ї. Все це йде від обладміністрації, адже профосвіта в їх підпорядкуванні. Та й главу обладміністрації нам призначили в минулому році і як видно не просто так”, – розповідає мешканка Чернігова Олена Береза. Діяльність таких опитувань вдалося зафіксувати жителю Чернігова Сергію Кириченку. Правда, як тільки чоловік почав знімати відео, жінка-агітатор відразу ж втекла з “місця злочину”. Жінка тримала в руках листи і ручку, повідомляючи, що проводить опитування, при цьому не називає організацію, яку представляє.