Громадському проекту «Карусель-2019» вдалося дізнатися про роботу окружного виборчого штабу №213 (Деснянський район) Петра Порошенка, який займається агітацією та підготовкою до скупки голосів виборців на користь чинного президента

Про це йдеться в статті «ЕКСКЛЮЗИВ: ВИКРИТО УСЮ КИЇВСЬКУ МЕРЕЖУ ПОРОШЕНКА Структура, штатний розпис, адреси штабів, імена та деталі про тих, хто купує виборців у столиці», в якій показана структура центрального міського штабу Порошенка та окружних штабів.

Нам вдалося дізнатися адреси базування: вул. Закревського, 95В, вул. Цвєтаєвої, 13.

Головним куратором цього округу є нардеп Олександр Супруненко – колишній представник команди Черновецького.

Окружний штаб очолив Сергій Майзель – колишній голова комунального підприємства «Київпастранс» у мера Віталія Кличка. А до того, у 2010 році був обраний депутатом Снятинського райради Івано-Франківської області від Партії регіонів, і навіть був радником президента Януковича у Асоціації ділового співробітництва з Секретаріатом президента України, Верховною Радою України, Кабінетом міністрів України. Пізніше, упродовж 2011–2012 рр. працював у Деснянській районній РДА Києва в начальником відділу транспорту та інформаційних технологій.

У бутність працівником столичного КП цей персонаж «засвітився» на спортивному автомобілі «Феррарі» вартістю близько $ 400 тисяч. Також регулярно потрапляв у величезну кількість скандалів з тендерами, які проводив «Київпастранс» під його орудою.

Керівником польової структури на цьому окрузі став Антон Опришко – представник «молодої команди» Черновецького, який ще в 2012 році був офіційним спостерігачем від столичної функціонерки Алли Шлапак під час парламентських виборів на окрузі №221. Пізніше він опинився в команді депутата Київради Андрія Андрєєва, який зараз очолює увесь столичний штаб Порошенка. Про те, наскільки близьким є Опришко до Андрєєва можна судити з того, що той є засновником «Благодійного фонду Андрія Андрієва». Заступником керівника з юридичного напряму є Микола Івашко – керівник секретаріату Деснянського районного осередку БПП. Утім, цікаво, що координатором точок агітації є широко відомий у вузьких колах персонаж – Богдан Ганноха. Наразі він є керівником Деснянського осередку «БПП –Солідарність». Це людина – з «молодої команди» Черновецького. Мати нашого героя – Людмила Ганноха – є пастирем і входить в апостольську раду «Посольства Божого» скандально відомого Сандея Аделаджі. Сам Богдан Ігоревич допомагав одному з найбільш одіозних персоналій в оточенні Черновецького – Олександру Супруненко – стати народним депутатом у 2014 році. Цікаво, що Ганноха встиг у 2014-2015 роках побути депутатом від «УДАР-Солідарність», але після перевиборів мандат втратив. Що не завадило йому стати помічником-консультантом нардепа Дмитра Білоцерковця, який є одним з найближчих соратників Віталія Кличка.