«Однодумці Порошенка» у Луцьку отримали інструкції щодо наступних дій та особистої персоналізації задля контролю їх діяльності: вступив сам – приведи друга, отримай винагороду.

Про це повідомляє сайт Infoscope.news.

В місті Луцьку люди, які раніше заповнювали «анкету однодумця», на свої поштові адреси отримали персональні листи, куди вкладені були – лист-інструкція для однодумця; інформативний лист (з унікальним номерним ідентифікатором) з описом: номер агітатора (який до цього був «однодумцем»), номер сектора (території) відповідальності із зазначенням назв вулиць і адрес і зазначенням сумарного числа осіб проживає на території відведеного «сектора» (31 адреса – 68 осіб, в конкретному прикладі); Персональна ID-картка з QR-кодом – ідентифікатором агітатора.

Спочатку підготували команду агітаторів, які надали свої особисті дані до реєстру штабу БПП. За це вони отримали пластикову ID-картку, яку можна активувати за допомогою смс-коду, та 500 гривень заохочення.

Далі згідно з інструкцією агітатори спілкуються з мешканцями (потенційними виборцями) на ввіреній ним території Західної України. Головне завдання агітатора – назбирати ще якомога більше охочих надати свої персональні дані до реєстру штабу, отримати персональну пластикову картку та 400 гривень. За кожного нового «однодумця» той, хто його привів, отримує додаткові 100 грн, а якщо той проголосує за Порошенка на виборах – ще 300 грн.

Кожен, хто записався в «команду» може теж приводити людей. Таким чином, формується ціла мережа «однодумців», які за гроші не тільки проголосують за діючого Президента, а й самі підкуплять ще декілька виборців. Контроль за тим, що куплений виборець проголосував за того, кого треба, здійснюється шляхом фото фіксації бюлетеня та ID-картки. Дані надсилаються до штабу. Завдяки реєстру сформованої мережі  автоматично підраховуються суми грошових винагород кожному «однодумцю».