Частина місцевих адміністрацій Івано-Франківської області в квітні порушували закон «Про вибори Президента України», а саме принцип рівного і неупередженого ставлення органів влади до кандидатів у Президенти.

Про це повідомляє громадянська мережа Опора.

За словами представників Опори, сайти місцевих держадміністрацій писали про другий термін президентства Порошенка як про доконаний факт, а також називали іншого кандидата Володимира Зеленського «маріонеткою Коломойського».

Наприклад, на сайтах Рогатинської, Галицької та Тисменицької райдержадміністрацій 1 квітня з’явились інформаційні повідомлення під заголовком «Не дамо жодного шансу маріонетці Коломойського – Глава держави».

Сайт Долинської РДА поширив новину під назвою  «До кінця другого президентського терміну планую підготувати Україну до вступу в ЄС та НАТО – Петро Порошенко».

На сайті Галицької РДА та Рогатинської РДА в новині  «Президент про важливість голосування 21 квітня: Якою бути Україні – залежить від кожного» поширили відкритий заклик Петра Порошенка до виборців за підтримкою.

Причому, частина сайтів навіть не вказали джерела, звідки була взята ця інформація.

За словами експертів Опори, оскільки інші кандидати в Президенти не мають змоги розміщувати на сайтах держадміністрацій повідомлення про свою кандидатську діяльність, вказані випадки можуть містити ознаки порушення правила рівних прав і умов участі у виборчому процесі.