Невідомі особи без документів гастролюють волинськими селами, збирають персональні дані громадян і агітують голосувати за Петра Порошенка.

Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Таких підпільних агітаторів намагався вивести на чисту воду депутат обласної ради Олександр Омельчук, який побачив у Прилуцькому Ківерцівського району агітаційний автобус Порошенка.

Гурт незнайомців звідти спершу вирушив у сільраду, а далі по домівках селян. Однак щойно Олександр Омельчук запитав у агітаторів про офіційні документи, як вони почали втікати і викликали на допомогу поліцію.

«Я хочу запитати, як люди можуть продавати свою совість, честь і гідність. Нехай відповість за продажних генералів, який продав Ілловайськ, Дебальцево, Закарпаття, нехай відповість за Савченка, який власному народу оголосив війну на Волині. Я не бачив таких генералів, які оголошують війну власному народу і знищують власних людей, хто ними всіма керує? Керує Порошенко. І сьогодні ці люди їздять на тому бусі збирають дані людей, щоб потім можна було проплатити, щоб люди голосували за цю злочинну владу», – зазначає депутат.

Поліція приїхала і замість, аби ідентифікувати, хто гуляє селом з агітацією і чи мають незнайомці хоч якісь на це документи, узялася за депутата. Обранця оштрафували за неправильну парковку, бо він загородив агітаційному автобусу виїзд і склали протокол про перешкоджання агітації. Чи законною була сама агітація поліцейські поцікавитись не наважились.