П’ять райдержадміністрацій Миколаївської області подавали інформацію незбалансовано та на користь одного кандидата в Президенти – Петра Порошенка.

Про це йдеться у моніторингу громадянської мережі ОПОРА.

Зокрема, Новобузька РДА в новині «Мир і економічний розвиток – Президент України про основі теми переговорів у Німеччині та Франції» наводила агітаційну цитату кандидата Порошенка: «Перше, що я хочу принести, одразу ж після перемоги на президентських виборах – це мир. Це початок політичного процесу на Донбасі із збереженням унітарного устрою, і зі збереженням і відновленням суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави».

Сайт Веселинівської РДА, розповідаючи про зустріч Президента з представниками бізнесу, навів наступну його цитату: «І наперед вдячний за таку ж саму плідну роботу протягом найближчих п’яти років. Точно у нас все вийде». Також він опублікував статтю під заголовком «Закликаємо виборців дати вам другий шанс і будемо підтримувати вас в усіх справах – Ініціативна група «Перше грудня» підтримала Петра Порошенка перед другим туром виборів». Крім того, була опублікований матеріал «Президент про заяву Зеленського «припинити стріляти» на Донбасі, щоб зупинити війну: Некомпетентно, непрофесійно і безвідповідально» .

Сайт Березанської РДА в новині «Українці мають право знати, за кого вони будуть голосувати, – Петро Порошенко вкотре запросив Володимира Зеленського на дебати» так процитував чинного Президента: «І 19 числа – наголошую, що це норма закону – о 20 годині я буду в студії Суспільного мовлення, бо це є обов’язок, а не право кандидата. І пан Зеленський Володимир Олександрович може продемонструвати свою повагу до українського закону».

Березнегуватська РДА після виходу Петра Порошенка до другого туру подавав інформацію про привітання його з боку Ангели Меркель та Дональда Туска.

Очаківська РДА розмістила новину «Президент України подякував усім українцям за активну участь на виборах», де була присутня наступна цитата Порошенка: «Ми пройшли тест на нашу європейськість. А це означає, що все щодо європейського напрямку ми робимо правильно. Це відповідає європейській політичній культурі, цивілізаційним стандартам  Європейського Союзу. І я твердо переконаний в  тому, що цей іспит Україна сьогодні склала успішно. І 21 квітня ми теж блискуче впораємося із завданням, захистом волевиявлення».