Громадському проекту «Карусель-2019» вдалося дізнатися про роботу окружного виборчого штабу №218 (Святошинський, Оболонський райони) Петра Порошенка, який займається агітацією та підготовкою до скупки голосів виборців на користь чинного президента

Про це йдеться в статті «ЕКСКЛЮЗИВ: ВИКРИТО УСЮ КИЇВСЬКУ МЕРЕЖУ ПОРОШЕНКА Структура, штатний розпис, адреси штабів, імена та деталі про тих, хто купує виборців у столиці», в якій показана структура центрального міського штабу Порошенка та окружних штабів.

Святошинським районом опікується місцевий депутат-мажоритарник Володимир Ар’єв. Він же фактично і курує вибори на цьому окрузі. Водночас працюють у штабі люди, пов’язані з іншим нардепом – Олександром Третьяковим, який переміг на сусідньому 219 окрузі, але який контролює через свого помічника Володимира Каретка весь Святошинський район. Пояснюється це просто: Каретко є головою Святошинської РДА. Також, за інформацією «Каруселі2019» з осені минулого року управлінням підготовки до виборів на цьому окрузі займається депутат Київради Вікторія Муха, яка є давньою помічницею Третьякова.

Координатором агітаційної мережі є Максим Семенець. У Facebook можна знайти його фото разом з депутатом Київради Людмилою Костенко, яка назвала присутніх «моя команда Кличка». Як відомо, Людмилу Костенко називають племінницею та помічницею Вадима Столара.