В Одеській області сайти райдержадміністрацій розміщували матеріали агітаційного характеру за кандидата в Президенти Петра Порошенка.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА за результатами власного моніторингу.

Подібні матеріали помічені на сайтах  Лиманської, Саратської, Роздільнянської, Подільської, Арцизької, Ананьївської, Великомихайлівської, Болградської та Подільської РДА.

Зокрема, на сайті Лиманської районної державної адміністрації розмістили аж шість матеріалів про позицію кандидата Порошенка з різних питань. Серед них новина під заголовком: «Президент нагадав, що дебати кандидатів є вимогою закону. Це наш обов’язок – зустрітися і провести дебати».

Саратська РДА розмістила три повідомлення з коментарями Петра Порошенка щодо передвиборчих перегонів. Сайт Роздільнянської РДА процитував його промова з ефіру одного з телеканалів. Сайт Подільської РДА цитував частину виступу Петра Порошенка під час агітаційного заходу на НСК «Олімпійський» 14 квітня. Ще 5 райдержадміністрацій розмістили повідомлення про придбання медичного обладнання, в яких згадувався кандидат Петро Порошенко.