Сайти Берегівської та Міжгірської РДА Закарпаття активно агітують за кандидата Петра Порошенка. Зокрема, вони розміщують матеріали, де чинний Президент фігурує як кандидат й транслюють його звернення до виборців.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА за результатом власного моніторингу сайтів райдержадміністрацій Закарпатської області, який відбувся 1-10 квітня.

9 квітня на сайті Берегівської РДА розмістили матеріал «Не можна державні основи України виносити «за дужки» – Президент про небезпеку створення штучних образ і зіштовхування людей під час виборів», де містились прямі заклики кандидата до виборців.

На сайті Міжгірської РДА 8 квітня опублікували матеріал під заголовком «Президент виборцям: Я вас почув. Це сильний стимул проаналізувати помилки і урок на наступні 5 років». 

3 квітня на сайті Берегівської РДА з’явилася публікація із заголовком «До кінця другого президентського терміну планую підготувати Україну до вступу в ЄС та НАТО – Петро Порошенко». Там прямо прогнозувалося, що чинний Президент буде переобраний на другий строк.

3 квітня на сайті Берегівської районної державної адміністрації розмістили матеріал – «Президент про важливість голосування 21 квітня: Якою бути Україні – залежить від кожного», де Порошенко закликав своїх виборців до тотальної мобілізації.

Це порушує норми чинного законодавства. Зокрема,  частину 3 Закону України «Про вибори Президента України».