Студентів кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університуту готуються звозити до Ковеля, вочевидь, для масовки на зустріч Президента України Петра Порошенка.

Про це повідомляють «Волинські новини».

Студентів звільняють від пар. Ба більше, обіцяють певне заохочення у вигляді позитивних оцінок. Про це на своїй сторінці у мережі написав один із студентів Антон Романюк. Хлопець опублікував скріншот повідомлення від командира відділення.

«Я навчаюсь на кафедрі військової підготовки ЛНТУ, сьогодні від командира мого віділення приходить ось таке чудове повідомлення (скріншот діалогу надаю).

Про те, що замість пар та за певне заохочення у вигляді позитивних оцінок потрібно поїхати у Ковель на зустріч з Петром Порошенком. Дорога безкоштовна.

Мене цікавить лише одне, чому керівництво університету дозволяє собі використання студентів як адмінресурс під час виборчої кампанії? Та хто понесе за це відповідальність?» – йдеться у дописі.

В коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини юнак уточнив, що це не перший раз, коли студентів зганяють на агітаційні зустрічі.

«В четвер була зустріч в ЛНТУ нардепом від БПП «Солідарність» Юлієм Мамчуром, куди теж приводили студентів. На зустрічі був керівник обласного партійного осередку Іван Мирка, вся зустріч виглядала як завуальована агітація за Порошенка, тези всі ті ж – армія, мова, віра», – каже юнак.

Зазначимо, що про «зганяння» студентів на зустріч з Мамчуром говорили і в СНУ – студентів кликали на зустріч «добровільно-примусово».

В коментарі ІА Волинські Новини ректор ЛНТУ Петро Савчук назвав цю інформацію провокацією.

«Я у відпустці, дав доручення розібратися, що відбувається, що це за провокація. Це точно провокація, мені доповіли на кафедрі», – зазначив він. На запитання про те, чи отримував Савчук розпорядження організувати масовку до візиту Порошенка він відповів запереченням.