На Волині спостерігача Громадянської мережі ОПОРА не допустили на ранкове засідання дільничної виборчої комісії на дільниці №070091, яка знаходиться у с.Новостав Горохівського району.

Про це повідомляє ОПОРА.

Спостерігач прибув на дільницю, аби бути присутнім на засіданні, однак його не впустили. Голова комісії повідомила, що всіх запустять о 8 годині ранку. На місце інциденту викликали поліцію, відтак спостерігач ОПОРИ подасть відповідну заяву.

Відповідно до пункту 1 частини 9 статті 69 Закону України «Про вибори Президента України», офіційний спостерігач  від партії, кандидата на пост Президента України,  громадської організації має право бути присутнім з дотриманням вимог цього Закону на засіданнях дільничних та окружної виборчих комісій відповідного територіального виборчого округу з урахуванням положень, встановлених частиною дев’ятою статті 28 цього Закону, в тому числі під час підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, встановлення підсумків голосування у територіальному виборчому окрузі.

Варто нагадати, що громадянський проект «Карусель-2019» раніше писав про Горохівський район у статті «ПОЖЕЖНА ТЕХНОЛОГІЯ» ВІД ПОРОШЕНКА: ЯК В ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ ЗАВЕСТИ АДМІНРЕСУРС НА ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ, у якій детально зупинилася на ситуації у Горохівському районі, де сформували списки голів сільрад, керівників ФАПів, директорів шкіл та інших місцевих управлінців та ЛОМів, котрі заводяться на виборчі дільниці під видом «дружинників-пожежників» задля тиску на місцевих жителів.