У місті Рожище Волинської області проходить підготовка та навчання агітаторів на вибори від Петра Порошенка.

Про це повідомляє ОПОРА.

Як встановлено спостерігачами ОПОРИ, в організації опитування беруть участь місцеві осередки політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Опитування не містить вибірки дослідження, а діяльність інтерв’юерів прив’язана до постійних виборчих дільниць і проводиться за місцем проживання виборців. Під час опитування організатори планують вивчити ставлення виборців до політики та програмних засад чинного Президента України, а також виявити прихильників цього потенційного кандидата. Робота із виборцями передбачає збір широкого переліку їхніх персональних даних, включаючи прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання і телефон.

Для проведення опитування залучаються громадяни, які проходять спеціальне навчання і підписують особисте зобов’язання. Положення особистого зобов’язання передбачають обов’язок уникати дій із дискредитації Петра Порошенка, не займатися підкупом виборців і не працювати членами виборчих комісій.  Як засвідчують результати безпосереднього спостереження за навчанням агітаторів, організатори планують провести чотири хвилі анкетування виборців у період з 21 січня до 28 березня. Спостерігачі ОПОРИ встановили, що робота навчених агітаторів буде оплачуватися з боку організаторів опитування. Розмір і критерії виплати грошової суми агітаторам у місті Рожище Волинської області становить 1 000 грн за виявлення 10 прихильників кандидата