У Нововолинську та селищі Благодатне по квартирах ходять люди та проводять так зване соціологічне опитування: «Чи підтримуєте ви вступ до ЄС та НАТО?».

Про це повідомляє сайт «Волинські новини».

Як розповідають мешканці населених пунктів, при проведенні опитування збирають персональні дані людей, в тому числі паспортні дані та номер телефону та просять поставити підпис на аркушах, де вказано ім’я Петро Порошенко.

На запитання: «Хто проводить опитування?» одні прямо відповідають, що вони від Блоку Петра Порошенка, а інші губляться і навіть не дають відповіді.

У Facebook під публікацією мешканки Нововолинська про те, що до неї і сусідів завітали з опитуванням, ГО «Солідарність» написала відповідь, що це проводять збір підписів під зверненням щодо вступу в ЄС та НАТО.

Разом з тим, звертаються до людей з фразою: «Кожен має право підтримувати ту чи іншу політсилу чи кандидата, не подобається Вам вибір інших, то переконайте в іншому, або відступіть». Зауважимо, такі слова пишуть, роз’яснюючи, що опитування – це просто збір підписів під зверненням і аж ніяк не агітація за Порошенка, а якщо процитувати: «Це опитування та збір підписів для подачі звернення до народного депутата від округу».

Додають також, що ніякі паспортні дані у анкету не вносяться, наявні графи стосовно ПІП, адреси, телефону, дати та підпису.

25 січня в прямому ефірі український політик Ігор Гузь повідомив, що до нього дійшли такі сигнали, та від його команди ніякі опитування не проводять. «Блок Петра Порошенка здійснює агітаційно-пропагандистські заходи шляхом опитування. Не грайтеся з цим, якщо йдете до людей, то кажіть від кого», – зазначив парламентар.