У Херсоні представники Блоку Петра Порошенка «Солідарність» пропонують людям роботу інтерв’юера в соцопитуванні.

Про це повідомляє ОПОРА.

Ще в грудні 2018 року в групі «Робота в Херсоні» Фейсбуці з’явилося оголошення про «роботу на виборах». Зацікавлених додали в групу в Вайбері, де більш детально повідомили про умови роботи та обов’язки.

Так, у чаті повідомили, що робота полягає в проведенні соцопитування, яке організовує місцевий штаб «БПП «Солідарність». «Для участі в підготовці до виборів Президента вам необхідно надати ксерокопії документів (паспорт та код), зайнятість не більше 2 днів на місяць, винагорода 1000 гривень. Опитуєте людей в будинку, в декількох під’їздах, заповнюєте анкету і здаєте її. Одразу отримуєте гроші. Потрібно питати людей про політичні вподобання», – йдеться в повідомленнях.

Для того, щоб отримати 1000 гривень, потрібно заповнити 50-55 анкет.

Уже на початку січня херсонці почали повідомляти про проведення даного опитування, в якому у мешканців міста питають, за кого вони будуть голосувати, як вони оцінюють роботу Петра Порошенка, які реформи знають, телефон та домашню адресу. За інформацією інтернет-видання «Мост» друковані оголошення про набір інтерв’юерів розміщувалися також на під’їздах.