Голова Кривоозерської РДА Миколаївської області Олексій Мірошниченко в якості адміністративного ресурсу використовує можливості місцевої інтелігенції – директорів шкіл і вчителів.

Як повідомили «Карусель-2019» місцеві активісти, Мірошниченко через можливості керівника районного відділу освіти здійснює «тиск» на директорів шкіл Кривоозерського району з метою того, щоб забезпечити перемогу на виборах чинного президента Петра Порошенка.

При цьому керівник даної РДА особисто об’їжджає навчальні заклади району, в основному – середні школи, а також сільські ради, де проводить зустрічі з керівниками закладів. У школах – це директор і завуч. В ході бесіди Олексій Мірошниченко перед керівниками ставить задачу про те, щоб найближчим часом кожен учитель школи підібрав і надав 15 (п’ятнадцять) ксерокопій паспортів осіб, з числа місцевого населення, які на виборах проголосують за Петра Порошенка. Кожен учитель, особисто відповідатиме за результати голосування даними особами.

Такі випадки вже мали місце в навчальних закладах наступних населених пунктів: Кривоозерського району: Велика Мачетная, Берізка, Багачівка. Слід зазначити, що в лютому 2018 року Мірошниченко підозрювався в здирстві з підприємця 9 тисяч гривень і шкіряного крісла вартістю близько 9,4 тисячі гривень, в його робочому кабінеті органами Нацполіції був проведений обшук.