У селі Чорноморка Очаківського району на зустрічі з народним депутатом чиновник Вітовської райдержадміністрації в робочий час брав участь у заході з підписання Меморандуму на підтримку чинного Президента, що містив ознаки агітації.  

Про це повідомляє ОПОРА.

18 лютого в селі Чорноморка Очаківського району в місцевому клубі відбулась зустріч мешканців із народним депутатом від партії «БПП «Солідарність» по округу №127 Борисом Козирем. На зустрічі були присутні голова Чорноморської об’єднаної громади Андрій Дмитренко, голова Очаківської райдержадміністрації Сергій Самоуков, директор Чорноморської ЗОШ I−III ступенів Алла Сидорчук, голова ГО «Центр «Джерело» Павло Казарян.

Після виступів Бориса Козиря та Андрія Дмитренка, які розповідали про переваги реформ, запроваджених чинним Президентом України, до мікрофону запросили ще одного гостя. Не називаючи ні імені, ні посади, вийшов (як пізніше дізнався спостерігач ОПОРИ) завідувач сектору культури Вітовської райдержадміністрації Сергій Гололобов.

«Декілька десятків місцевих, регіональних і всеукраїнських громадських організацій об’єднали свої зусилля для того, щоб виказати довіру  чинному Президенту за його ініціативу, розпочаті реформи, за ту діяльність, яку він провадить», − наголосив Сергій Гололобов. За його словами, до так званого «громадського соціокультурного руху «Команда Порошенка» виявили бажання приєднатися й три місцеві організації: ГО «Очаківська районна організація осіб з інвалідністю Союзу організацій осіб з інвалідністю України», ГО «Очаківські мальви» і ГО «Центр «Джерело».

Також він зачитав текст Меморандуму про приєднання до громадської ініціативи «Команда Порошенка». «Ми, громадяни України, усвідомлюючи значущість вибору під час голосування за Президента України, неприпустимість втрати нашої незалежності, проголошуємо своє приєднання до  принципів та ідеологічних засад Всеукраїнської громадської ініціативи «Команда Порошенка». Ми розділяємо погляди та ціннісні орієнтири чинного Президента України, підтримуємо його кропітку роботу, спрямовану на єдність українців та розбудовану нашої держави. Головним своїм завданням ми вважаємо збільшення ролі і участі у розбудові відкритого громадянського суспільства, забезпечення принципу народовладдя та демократизації суспільства, вивчення та всебічний аналіз напрямів діяльності, шляхів реформування України Президентом, забезпечення публічності, відкритості та демократичності виборчого процесу під час чергових виборів Президента України…», − йдеться у документі.

У свою чергу, Андрій Дмитренко також зауважив, що дані громадські організації будуть мати пряму комунікацію зі штабами та закликав присутніх звертатися до них зі своїми проблемами та пропозиціями. По завершенні зустрічі в фойє клубу відбулося підписання Меморандуму про приєднання до громадської ініціативи «Команда Порошенка». До речі, навпроти клубу на металевій конструкції  був прикріплений банер без вихідних даних з текстом:  «15 грудня 2018 року. Цей день увійшов в історію. Президент України Петро Порошенко».