У місті Южноукраїнськ зафіксовано штаб агітаторів за Петра Порошенка за адресою: вулиця Дружби народів, буд 19, розташований в павільйоні ринку.

Про це повідомляє ОПОРА.

В невеликому приміщенні без будь-яких розпізнавальних знаків близько 10 осіб опрацьовували анкети та проводили набір інтерв’юерів. На столах лежали заповнені анкети та паспортні дані мешканців міста. Набір до команди агітаторів тримався в секреті.

На вході в ринок спостерігачу ОПОРИ вдалося поспілкуватися з місцевою мешканкою, яка зареєструвалась для проведення опитування. За її словами, необхідно ретельно збирати інформацію щодо політичних вподобань мешканців та їхні контактні дані, обов’язково фіксувати на фото свою роботу. Кожному інтерв’юеру потрібно опитати мешканців одного під’їзду багатоповерхівки, обіцяють  в лютому заплатити за дану роботу близько 1000 гривень. Працівники місцевої преси газети «Контакт» підтвердили інформацію про проведення опитування серед мешканців. До речі, поруч із офісом, де реєстрували інтерв’юерів, знаходиться бухгалтерія, де також підтвердили, що в сусідньому приміщенні працюють представники партії «БПП «Солідарність».