На Кіровоградщину приїздив чинний президент України та кандидат Петро Порошенко. Він провів кілька зустрічей в області. Зокрема, взяв участь у Раді регіонального розвитку, відвідав  сільську амбулаторію. На центральній площі Олександрії та Кропивницького Порошенко провів агітаційну зустріч з містянами. Під час події із наметів роздавали політичну пресу та повітряні кульки з лозунгом «Ми йдемо свої шляхом! Петро Порошенко».

Як повідомляє ОПОРА, інформацію про зустріч з мешканцями Олександрії оприлюднили на сайті Кіровоградської ОДА та трьох сайтах РДА.

Президента супроводжував голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Гугленко. Як повідомила начальник відділу управління персоналом облдержадміністрації Наталія Якуніна, Сергій Кузьменко та Сергій Коваленко взяли відпустку на один день – 28 лютого. Також у відпустці перебуває Юрій Гугленко. Про це зазначила начальник відділу кадрового забезпечення Кіровоградської облради Світлана Святовець.

Впродовж 28 лютого – 1 березня на сайті Кіровоградської ОДА та на трьох сайтах РДА (Олександрівської, Новомиргородської та Онуфріївської райдержадміністрації) оприлюднили матеріали з ознаками агітації: «Президент про майбутній розвиток держави: Українець отримає повагу до себе, достойну зарплату та гарантовану безпеку». Ці статті стосуються заходів, на яких Порошенко закликав підтримати свою кандидатуру на виборах Президента. Всі сайти посилаються на офіційне інтернет-представництво Президента України.

У тексті йдеться, що Порошенко зустрівся з мешканцями Олександрії і розповів, яким бачить майбутній розвиток України. «Що отримає країна в наступні п’ять років? Безпека – це сильна армія. Достойне поважне місце на міжнародній арені і ми зробили перші важливі кроки в цьому напрямку. Мільярди інвестицій, мільйони нових робочих місць, інклюзія, ліквідація розриву між багатими і бідними шляхом підвищення рівня оплати праці»,  – назвав основні напрямки розвитку України Глава держави», – зазначено у матеріалі.