У 114 обласних та районних газетах, що виходили друком на Хмельниччині в лютому, ОПОРА  зафіксувала 89 публікацій з ознаками прихованої реклами кандидатів та ще 20 –  з ознаками «джинси» за політичні партії. Найчастіше у таких матеріалах фігурував Петро Порошенко.

Про це повідомляє ОПОРА.

Спостерігачі ОПОРИ проаналізували 114 обласних та районних видань, що вийшли друком у Хмельницькій області в лютому, на наявність прихованої реклами кандидатів, партій, а також на присутність у виданнях виборчої тематики загалом. У підсумку моніторингу було виявлено 89 публікацій з ознаками «джинси» за кандидатів – 36  з них на користь Петра Порошенка.

Стаття про успіхи чинного Президента «Геополітична катастрофа Путіна, який «втрачає Україну назавжди» є у 7 виданнях, «Порошенко запропонував реальний план зростання добробуту українців» – у 6.

Окрім того, ОПОРА зафіксувала дві публікації, у яких голови Білогірської і Городоцької районних державних адміністрацій розповідають про переваги чинного Президента: «Роман Муляр, голова райдержадміністрації: «Маю велику честь та відповідальність працювати в команді глави держави Петра Порошенка» і «Вільній, незалежній, європейській Україні – бути!» за підписом голови Городоцької РДА Олени Матвєйцевої, яка підсумовує викладене в матеріалі такими словами: «Саме тому я підтримую діючого Президента України Петра Олексійовича Порошенка! Впевнена, що він зможе домогтися подальшої підтримки світової спільноти нашої держави, збереження незалежності та класичних українських традицій, національних цінностей, втілення реформ, які покращать життя українців, та економічного зростання України. Нам необхідна єдність – це запорука успіху України!» І якщо перший матеріал було опубліковано 1 лютого, коли Петро Порошенко ще не був зареєстрованим кандидатом, то другий вийшов друком 8 лютого, наступного дня після реєстрації кандидата. Тож, на думку координатора спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Хмельницькій області Андрія Попика, висловлювання голови РДА можна вважати такими, які порушують принцип рівності кандидатів.