У Хмельницькій облдержадміністрації вибудували схему для незаконної агітації із залученням адміністративного ресурсу.

У розпорядженні проекту «Карусель» опинився документ, який засвідчує готовність штабістів на Хмельниччині йти на правопорушення, аби забезпечити результат чинному президенту.

Так, у конфіденційному документі, підготовленому у стінах ОДА і розданому в кожну РДА області, прописано схему проведення «душпастирських» співбесід з головами сільрад, співробітниками лікарень і навіть місцевими священиками з ціллю переконати їх підтримувати діючого президента Петра Порошенка.

Згідно з документом, агітацією мають займатися навіть члени дільничних виборчих комісій, кожен з яких має привести по 5 «прихильників» Порошенка.

Цікава також форма перевірки тих хто голосує на дому – за списками отримувачів «Доступних ліків». Варто зазначити, що це – конфіденційні дані, і їх використання у виборчому процесі є грубим порушенням законодавства.

Даний документ – свідчення злочину з боку нинішньої влади, яка готується до масової скупки. До уваги правоохоронців: у ньому вказані контактні дані та графік подачі інформації з районів в ОДА. Варто зазначити, що Петро Порошенко віддав Хмельниччину в управління сім’ї екс-«регіоналів» Олександра і Галини Герег. Облдержадміністрацію очолює Вадим Лозовий, до того менеджер їхнього сімейного бізнесу будівельних гіпермаркетів «Епіцентр». Детальніше про те, хто серед соратників Петра Порошенка контролює схеми з підкупу, читайте в нашому матеріалі «Скупка для Петра: Розподіл округів та імена організаторів!».