У місті Каховка Херсонської області громадянам пропонують співпрацю представники місцевого осередку «БПП «Солідарність».

Як повідомляє ОПОРА, про такі факти повідомила головний редактор газети «Каховська зоря» Жанна Кисельова, яка розповіла, що вже четверо людей зверталися в редакцію з інформацією, що їм надходять дзвінки з незнайомого номеру з пропозиціями агітувати за Петра Порошенка за 1000 гривень й одній людині пропонували за таку ж суму надати ксерокопії паспортів своїх родичів, які стовідсотково не зможуть бути на виборчих дільницях за станом здоров’я.

15 січня мешканці Каховки писали в соціальній мережі, що бачили на вулицях міста людей. Які проводять соцопитування «для майбутніх виборів» та збирають дані громадян. Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зазначає, що відповідно до частини 6 статті 64 Закону України «Про вибори Президента» прямо забороняється укладення з виборцями за рахунок коштів виборчого фонду оплатних договорів на проведення передвиборної агітації. «В описаному випадку під виглядом соціологічного опитування фактично проводитиметься оплатна прихована агітаційна діяльність, звичайно, за межами витрат виборчого фонду.