У Черкаському осередку Блоку Петра Порошенка вербують інтерв’юерів та агітаторів на підтримку чинного Президента для збору персональних даних громадян. Людям доводиться працювати за копійки, переконуючи всіх, що вони волонтери.

Про це повідомляє ТСН.

Через сайт по пошуку роботи, журналісти ТСН під виглядом «прихильників Порошенка» влаштувались так званими волонтерами. У територіальній організації БПП у них з’ясували освіту , досвід роботи і пояснили обв’язки і завдання. Винагороду оголосили – 300 гривень на день.

О 8-ій годині ранку автобуси з агітаторами вирушають із Черкас по навколишніх селах. Завдання – зібрати підписи мешканців за вступ до ЕС, з’ясувати політичні вподобання селян, але за основну стоїть вручення агітаційних матеріалів та позитивізація постаті Порошенка. Олена –  старший МАГ, наказує не давати ніяких коментарів журналістам. Пояснює: всіх необхідно запевняти про те, що вони працюють волонтерами, і ніхто грошей за це не отримує. Запит журналістів ТСН про стосунок таких рейдів до БПП у партії не коментують.