Про це у Facebook повідомив координатор мережі «ОПОРА» Андрій Попик.

«Сьогодні зранку (15 березня) в робочий час позганяли обласних медиків в конференц-зал обласної лікарні, щоб нагадати їм, за кого треба голосувати на виборах. Голова Хмельницької ОДА (Вадим Лозовий, – ред), дбайливо розповідав, про що вони мають думати на виборчих дільницях, про те що не треба зараз змінювати курс реформ, і про те, що треба ознайомитись з програмою чинного президента», – написав активіст.

«Люди виходили з зали і спілкувались між собою, що їх рахують за дурнів. Казали, що зібрали їх телефонними дзвінками – сказали прийти на зустріч сьогодні. Смішно було, коли “губернатор” радісно озвучив, що зарплата лікаря тепер не менше 14000 грн, і з зали почулись вигуки: а 3500 не хочеш? Потім бігом скорегували, що то у первинної ланки типу 14000 зараз, а вам, хто в залі теж потім буде більше. Сміялись медики, як голова ОДА, який був провладним депутатом в області з 2015 року, і зараз представляє чинну владу – обурюється, що на території лікарні навіть освітлення нема, і територія занедбана.

Це ж ніби якраз його відповідальність за ситуацію в області», – розповів Андрій Попик.

«Була присутня ректор Хмельницької педагогічної академії, яка чомусь замість роботи займається виборами серед медиків. З одного боку сумно, що в 2019 ось такі примусові агітаційні заходи досі відбуваються, ще й за участі керівників області. Але гріє душу реакція людей – в них оце викликає відразу, і лише ненависть до кандидата та його команди. І те що я чув сьогодні поміж розмов медиків і в залі, і на виході з нього утвердило в мені думку: люди негативно реагують на ось таку шулерську примусову агітацію», – написав він.