Голова Херсонської державної адміністрації Андрій Гордєєв, його заступники та народні депутати від Херсонщини протягом березня у повідомленнях в Фейсбуці та публічних виступах відкрито підтримували чинного Президента Петра Порошенка.

Про це повідомляє ОПОРА.

25 березня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, який є членом політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», оновив свою аватарку в Фейсбуці, додавши на неї рамку з закликом «Думай», виконану в стилі реклами чинного Президента. Подібні рамки додали на свої фотографії й заступники Андрія Гордєєва – Дмитро Бутрій та Сергій Тригуб.

Крім того, на своїй сторінці в Фейсбуці голова Херсонської державної адміністрації протягом березня відкрито підтримує Петра Порошенка та підкреслює його роль в здобутках держави та області.

Так, ім’я Президента, прив’язане до реформи децентралізації, присутнє в постах Андрія Гордєєва про робочі візити в різні населені пункти Херсонщини, де голова Херсонської ОДА пише про здобутки реформи децентралізації, яку «ініціював Президент України Петро Порошенко».

Варто нагадати, що прізвище Гордєєва активісти називають серед ймовірних організаторів і замовників вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Схожі матеріали публікувалися й на сайті Білозерської селищної ради. Наприклад, у статті «У Білозерці розпочали будувати сучасну амбулаторію» від 21 березня є цитата Андрія Гордєєва про те, що «завдяки ініційованій Президентом України Петром Порошенком реформі децентралізації, у Білозерці розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме 13 тисяч місцевого населення».

А інтерв’ю голови Білозерської селищної ради Антоніни Чередник на цьому ж сайті має назву «Антоніна Чередник: «Децентралізація – це безпрецедентний крок Президента» та містить прямі твердження про підтримку чинного Президента.

Підтримку Петра Порошенка демонструють й народні депутати від Херсонщини, які є членами «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Так, під час візиту Марини Порошенко в Херсон й спілкування з курсантами Херсонської морської академії 19 березня народний депутат Олександр Співаковський зазначив: «Ми дуже хочемо, щоб молодь така, як ви залишалась тут, щоб не було війни. Ось Петро Олексійович потужну армію, далі ворог не пішов. Демократичний фонд збудували, безвіз зробили. Тепер головне розвивати економіку. Тому нам потрібна стабільність».

Народний депутат Сергій Хлань також додав на свою фотографію профіля в Фейсбуці рамку «Думай» в стилі агітаційної реклами Петра Порошенка.