Громадському проекту «Карусель-2019» вдалося дізнатися про роботу окружного виборчого штабу №211 (Голосіївський район) Петра Порошенка, який займається агітацією та підготовкою до скупки голосів виборців на користь чинного президента

Про це йдеться в статті «ЕКСКЛЮЗИВ: ВИКРИТО УСЮ КИЇВСЬКУ МЕРЕЖУ ПОРОШЕНКА Структура, штатний розпис, адреси штабів, імена та деталі про тих, хто купує виборців у столиці», в якій показана структура центрального міського штабу Порошенка та окружних штабів.

Вдалося дізнатися адреси базування штабу у Голосіївському районі:вул. Велика Китаївська, 83, вул. Васильківська, 2, пров. Жуковського, 15, вул. Заболотного, 20А, вул. Касіяна, 8, вул. Вільямса, 6Г, вул. Метрологічна, 14Б, вул. Старовокзальна, 26

Даний округ – вотчина чинного секретаря Київради Володимира Прокопіва, який планує вже восени 2019 року балотуватися тут до Верховної Ради. У зв’язку з цим уся штабна робота, зокрема, і щодо скупки голосів ведеться саме через нього.

Головою штабою є його радник з питань публічної політики і соціальних комунікацій Людмила Тижненко. За нашими даними, разом зі своїм чоловіком, політтехнологом Дмитром Ковалевським брали участь у виборчих кампаніях на території РФ уже після початку війни. Також на місцевих виборах 2015 консультувала партію «Рух за реформи» та одночасно працювала у штабі Володимира Прокопіва.

Керівником польової структури штабу є Федір Губенков – представник команди Блоку Петра Порошенка, вчитель фізкультури у школі №25 і при цьому голова ОСН «Либідський». У 2015 році балотувався у депутати Київради від «БПП-Солідарність», але не зміг перемогти. Водночас його дружина Світлана Губенкова – головний спеціаліст відділу адміністрування нерухомим майном управління з питань об’єктів державної власності Державної судової адміністрації.

Заступницею по юридичному напрямку є Вероніка Куделя (Твердохлібова). Це не заважає їй працювати на державній службі та бути спеціалістом відділу контролю за благоустроєм Голосіївської РДА. Водночас координатором точок агітації на окрузі є Олексій Заїка, який також є керівником КП «ЖЕО 102» у Голосіївському районі. У 2015 був заступником голови ГО «Центр правової допомоги «ІСКРА» з питань ЖКГ, при цьому це не заважало йому виступати у ЗМІ в якості «експерта», який усіляко «топив» за чинного мера Києва Віталія Кличка.