У Волинській області низка друкованих ЗМІ публікує статті, що спрямовані проти кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА за результатом власного моніторингу.

З 1 до 7 квітня включно ОПОРА зафіксувала десять матеріалів спрямованих проти кандидата Володимира Зеленського.

Так,  у газеті «Програма-Панорама» за 4 квітня опублікувана стаття «Чому Зеленський – катастрофа для України», у часописі «ВолиньPost» від 5 квітня з’явилась стаття «Аналізи-шоу», відеолисти і… російський слід», у тому ж випуску розмістили матеріал «Зеленського фінансувала людина Януковича». У випуску «Цікавої газети на вихідні» за 4 квітня в рубриці «Пульс життя» опублікували матеріал «Зеленський-Голобородько-Коломойський «зажигают агні!» з ознаками чорного піару,  у цьому ж номері газети в рубриці «Політика» містився критичний матеріал проти Володимира Зеленського «Головний інтерес Росії – привести кандидата, який не зможе виконувати функцію Головнокомандувача».

 Низку публікацій проти кандидата Зеленського розмістила газета «Волинь»: статті «Зе об’єднав Україну! Чи … Малоросію?», «Слуга олігарха», «Спалить себе і державу». На наступній сторінці надрукована інформація, що Володимира Зеленського підтримав російський політик Володимир Жириновський, а також актори Іван Охлобистін та Михайло Пореченков.

У випуску газети «Вісник+К» за 11 квітня розмістили публікацію «Не втратити державу «по приколу». В тому ж випуску у рубриці «Думка» була публікація зі словами Зої Казанжи «Я хочу, щоб переміг Зеленський», яка має негативний відтінок щодо цього кандидата.

Випуск газети «Програма-Панорама» за 11-18 квітня розмістив публікацію «Зеленський: проти всього, за ніщо». У випуску газети «Волинь» за 9 квітня розмістили матеріал «Невже із дебатами на стадіоні буде, як у пісні: «Я прийшов – тебе нема»?». У цій же газеті за 11 квітня розмістили низку негативних публікацій: матеріал «Посміялися –  і годі. Чому не варто обирати майбутнє «по приколу», публікацію «Косив» Зе від призову», «Путін його переграє за декілька ходів», «Президентство Зеленського – це покаяння України  за Махна та Бандеру», «СтопКомік. Кар’єра Володимира З., яку ще можна спинити».