Звільнений Президентом Петром Порошенком Голова Одеської ОДА Максим Степанов пов’язує таке рішення зі своєю відмовою брати участь в схемі підкупу виборців на користь одного з кандидатів.

Про це він повідомив виданню Страна.ua.

«У січні почалася передвиборна кампанія. У пресі з’явилися статті про те, що в Одеській області нібито виплачують по тисячу гривень соцдопомоги – на підтримку конкретного кандидата в Президенти. Я коли це побачив, звичайно, отетерів. І зрозумів (завдяки ЗМІ), що нашу програму щодо соцвиплат прив’язують до виборчої кампанії»,  – заявив Степанов.

За словами  екс-Голови облдержадміністрації, його позиція полягала в тому, щоб соціальні виплати отримали виключно незахищені люди і лише ті виплати, які вони повинні отримати відповідно до критеріїв.

Степанов підкреслив, що після отримання в Одеській області надзвичайно низьких показників голосів на користь Порошенка, той запропонував йому написати заяву на звільнення за власним бажанням.

«Я відразу сказав, що заяву писати не буду. З тієї причини, що у мене немає відповіді на питання: «Чому я повинен це зробити?». Відповіді я не отримав. Я сказав, що писати заяву за власним бажанням не буду. Президент тільки запропонував подумати. Але я відмовився. І поїхав», – розповів він про своє звільнення.